Telefón

+421 914 194 299

Napíšte nám

centrumskalnaruza@gmail.com

Otváracie hodiny

Na objednanie

Hĺbka dní

AK ste si prečítali článok Odhalenie.. hm.. takt tento text vznikol ešte pred ním. Chcela som napísať len pár slov k pocitom, čo ma viazali k tomuto textu a zrazu tam toho bolo oveľa viac, s úplne inou energiou, ktorá sa k tomuto článku neviazala. A tak vzniklo čosi samostatné, vyvreté priamo z duše. Pomenované, precítené…  a  teraz mám pocit, že to, čo píšem tu už nemá ten správny náboja napriek tomu ma nepustí ho zmazať. Čosi je v tých riadkoch, čo príde vhod niekomu úplne náhodne…asi 🙂 . A tak ho púšťam von do sveta. naciťujem si ho nanovo a uvedomujem si, čo to prinieslo mne:-D

Husté dni. Plné pokoja a dôvery a napriek kopcu  aktivít (z čoho niekedy bývam v strese) sú to teraz dni plné hĺbky.
Pozerám si na ruky, ktoré píšu ale sú vlastne iba nástrojom . pozerám cez ne, naplno usadená v sebe, vychutnávajúca si pocit tu a teraz. Plná prítomnosť, pozornosť, odtrhnutie sa od sveta. To, čo bežne poskytujeme klientkám a klientom pri kraniosakrálnej terapii, som si už dlho nedopriala ja. Sama. Na supervíziách, kurzoch je to pre mňa už tradícia – čas pre mňa, kde môžem ísť do hĺbky, nechať vyvstať čo sa má dostať von ale sama v kolotoči denných činností som sa veru nevedela zastaviť a dopriať si plnú pozornosť. Vyčistiť hlávku a iba byť. Dovoliť si prísť, čo má prísť.

Je niekoľko dní pred slnovratom. Pre mnohé ženy je to dlho očakávaný deň spájajúci sa s tradíciami, rituálmi, stretnutiami. Ja necítim ešte silu týchto dní. Možno tým, ako sa spája sila myšlienok na tento deň v rôznych spoločenstvách, vzniká energetická sieť, ktorá vyživuje celé skupiny. Ale keď je človek mimo prírody, mimo lesa, necinkajú mu prírodné hodiny… tak sa mu možno ťažko spája s významnosťou týchto špeciálnych dní – tak ako mne.

Tento rok je to troška inak. Za posledného polroka (mesiac, posledný týždeň či deň) sa toho toľko udialo, že teraz ten magický dátum udiera aj do môjho tela. Okolie vyzerá rovnako a napriek tomu cítim, že je vlastne všetko inak. Tento pocit by som si rada uchovala, pocit, že sa dejú dobré veci, že sa všetko ukladá tak ako má (aj keď sa nesnažím a netlačím očami nohami a rukami 😀 )

 

Sata la si, un aha tuti ceu, si ma ti sa ha na tu, ela si ta nama is. Si tu Is ma ti ha.

Odporúčané články

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *