Telefón

+421 914 194 299

Napíšte nám

centrumskalnaruza@gmail.com

Otváracie hodiny

Na objednanie

Popri ošetreniach, ktoré prebiehajú na objednávku, sa u nás konajú aj rôzne akcie.
Nenazývame ich hromadné, pretože nám záleží na intímnom prostredí. Vedieme ich v dôvere a otvorenosti, v minimálnom počte hostí.

Centrum Skalná ruža organizuje vlastné kurzy, workshopy, meditácie, herničky a vedomé stretnutia. Ak sú termíny vypísané pre verejnosť, nájdete ich v kalendári, alebo na facebook.com/centrumskalnaruza .

Taktiež poskytujeme priestor pre organizáciu vašich aktivít – cvičenia, prednášky, workshopy, kurzy
– v komornej atmosfére, na ktorej si zakladáme.

Herničky

Pravidelne organizujeme Stretnutia pri káve a koláčiku, čo sú herničky pre deti a ich mamičky. Stretávajú sa u nás naše klientky, ale aj rodiny Novej doby. Niektoré herničky sú vedené v duchu vedomých rozhovorov, iné sú pracovné, tvorivé alebo tematické. Pripravujeme tiež prednášky v komornej atmosfére, aby mal každý priestor pýtať sa.

Workshopy

Dopoludňajšie, popoludňajšie, celodenné, víkendové, ale aj pravidelné dlhodobé. Rôznorodé workshopy, kde sa vzdelávame, tvoríme, cvičíme, meditujeme, skúšame. Medzi najčastejšie patria živé interaktívne prednášky, meditácie, výroba šperkov, kvetových terárií… Niekedy sa zídeme a opakujeme si, čo sme sa už naučili. Niekedy vytvoríme v naladení niečo celkom nové, neplánované. Workshopy si orgtanizujeme interne, ale radi poskytneme zázemie aj vám.

 

 

Sebarozvoj

Najnovším projektom sídliacim v priestoroch Skalnej ruže, je Škola Q. Škola sebarozvoja a vedomého Bytia. Každodenné nástroje vedomého života. Cesta k radosti zo života. Škola sebarozvoja a vedomého Bytia. Každodenné nástroje vedomého života. Cesta k radosti zo života.

https://www.facebook.com/skolaQBratislava