Aktivity

Popri ošetreniach, ktoré prebiehajú na objednávku, sa u nás konajú aj rôzne akcie.
Nenazývame ich hromadné, pretože nám záleží na intímnom prostredí. Vedieme ich v dôvere a otvorenosti, v minimálnom počte hostí.

Centrum Skalná ruža organizuje vlastné kurzy, workshopy, meditácie, herničky a vedomé stretnutia. Ak sú termíny vypísané pre verejnosť, nájdete ich v kalendári, alebo na facebook.com/centrumskalnaruza .

Taktiež poskytujeme priestor pre organizáciu vašich aktivít – cvičenia, prednášky, workshopy, kurzy
– v komornej atmosfére, na ktorej si zakladáme.

Kranio kurzy

Konajú sa u nás kurzy kraniosakrálnej terapie pre odbornú verejnosť aj mamičky a každého, kto sa chce o sebe dozvedieť viac.

Herničky

Pravidelne organizujeme Stretnutia pri káve a koláčiku, čo sú herničky pre deti a ich mamičky. Stretávajú sa u nás naše klientky, ale aj rodiny Novej doby. Niektoré herničky sú vedené v duchu vedomých rozhovorov, iné sú pracovné, tvorivé alebo tematické. Pripravujeme tiež prednášky v komornej atmosfére, aby mal každý priestor pýtať sa.

Workshopy

Dopoludňajšie, popoludňajšie, celodenné, víkendové, ale aj pravidelné dlhodobé. Rôznorodé workshopy, kde sa vzdelávame, tvoríme, cvičíme, meditujeme, skúšame. Medzi najčastejšie patria živé interaktívne prednášky, meditácie, výroba šperkov, kvetových terárií… Niekedy sa zídeme a opakujeme si, čo sme sa už naučili. Niekedy vytvoríme v naladení niečo celkom nové, neplánované. Workshopy si orgtanizujeme interne, ale radi poskytneme zázemie aj vám.

Vedomé stretnutia

Nevoláme ich ženské kruhy, nevoláme ich besedy. Možno preto, že niekedy nesedíme v kruhu, pretože ležíme, meditujeme, stojíme, cvičíme, tancujeme. Možno preto, že sme len malinká skupinka, kde sa cítime medzi svojimi. Prijaté. Videné. Kde nielen zdieľame, ale aktívne na sebe pracujeme. Je nás málo – tak málo, aby mala každá z nás svoj priestor. Sme si blízke, na všetkých úrovniach. V každej skupine blízke duše. Možno tú ďalšiu otvoríme práve pre teba.

Vedomé stretnutia

Najnovším projektom sídliacim v priestoroch Skalnej ruže, je Škola Q. Škola sebarozvoja a vedomého Bytia. Každodenné nástroje vedomého života. Cesta k radosti zo života. Škola sebarozvoja a vedomého Bytia. Každodenné nástroje vedomého života. Cesta k radosti zo života.

https://www.facebook.com/skolaQBratislava