Predstavujeme sa vám…

Moje meno je Bea, mám skoro 36 rokov, dvoch synov a 7 rokov sa venujem kraniosakrálnej terapii. Môžete ku mne prísť na ošetrenie KST, vedomú debatu pri čajíku, supervízie krania, herničku alebo meditku či pracovné kruhy.

Veľmi rada uvažujem o svojom poslaní tu medzi ľuďmi ako o inšpirácii pre druhých

– v zmysle, že sa skutočne snažím byť autentická, pracovať na sebe, a konať podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. Nevadí mi robiť veci inak ako väčšina. Nevadí mi nezapadať do vzorcov, do davu.

V tomto duchu som viedla detské herničky, prednášky o nosení, dojčení, bezplienkovaní.

V tomto duchu vychovávam svojich synov.

V tomto duchu sa ďalej vzdelávam, žijem, rozvíjam sa, a hľadám Nové cesty, moje vlastné.

Som duchovne založená, verím, že sme viac než len telo. Voči druhým som rešpektujúca a moje sprevádzanie je vždy o tvorení bezpečného priestoru, kde môže vyvstať to, čo vyvstať má.

Dávam si záležať na uzemnení, bezpečnom ukončení ošetrenia, udržaní neutrálu a nezasahovaní do procesov. Verím totiž, že odpovede na svoje otázky nájde s vhodnou podporou každý sám.

Moje sprevádzanie v ošetrení sa vyvíja a mení, tak, ako sa mením aj ja. Neustále na sebe pracujem, baví ma to. Preto aj kraniosakrálna terapia v mojom podaní je veľmi osobitého formátu. Najlepšie asi je vyskúšať, a následne sa rozhodnúť, či vám tento spôsob práce na sebe vyhovuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *