Telefón

+421 914 194 299

Napíšte nám

centrumskalnaruza@gmail.com

Otváracie hodiny

Na objednanie

Primárna vina

Posledné dni intenzívne mnohým z nás vyvstáva téma viny a trestu. Nie náhodou sa táto téma čistí na kolektívnej úrovni.
Zvedomenie si viny a prijatie namiesto vyvinenia sa, prepojenie sa so svojimi súčasťami, toto sú dôležité kroky smerom k Láske a uvoľneniu energie z tohoto, minulých aj extraterestriálnych životov.
S našou vinou sme stratili spojenie v momente, keď sme prijali trest. A súčasti, energetické aspekty našej Duše, ktoré sa cítia vinné, sú od nás odpojené – so svojimi darmi, so svojím poslaním, so svojou silou.
Vibrácia viny vyvoláva trest – a samozrejme zaslúžený, taký ten spravodlivý trest.
Trest nie je prirodzený dôsledok, trest nie je akcia-reakcia. Trest je prijatie zníženia vibrácie, vzdanie sa darov, odpojenie od viny.
Prvým momentom zaznamenia vzorca viny v našom systéme je primárna vina. Je to moment, ktorý siaha za všetky životy tu, je to zápis, ktorý nás sprevádza situáciami, ktoré sa na seba nabaľujú. Primárna vina je dávny moment (možno pre Nové, mladé duše nie až tak dávny, ale môže byť extraterestriálny), kedy sme sa dobrovoľne podriadili vzorcu, že vina prináša trest.
Keď si nasvietime tento moment primárnej viny, a cez srdce a bezpodmienečnú Lásku prijmeme, že sa v každom okamihu existencie rozhodujem a konám najlepšie ako viem, dokážem vinu prijať. Prepojím sa s ňou a prijmem ju, aj so všetkou energiou, ktorú tento moment drží. Prijmem vinu a prijmem prirodzené dôsledky svojho konania, a nedostanem trest. Toto prijatie prenastaví vibračnú úroveň a súčasne aj vzorec naprieč časopriestorom – a umožní mi vystúpiť z kolobehu vina-trest. Vystúpim vďaka tomu z role obete. Začnem prijímať energiu a dary týchto momentov a zážitkov naprieč životmi a časopriestorom. A tieto dary, a môj naplnený život, mi umožnia tvoriť v plnosti mojej Duše.

Odporúčané články

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *