Janka sa predstavuje

Ahojte. Volám sa Jana, som mamou dvoch chlapcov a súčasťou Skalnej Ruže som niečo vyše roka. Toto miesto ma volalo od prvého dňa, niečím ma očarilo.
Možno práve bezpodmienečným prijatím.
Od malička som túžila splývať s davom, nevytŕčať, len byť normálna. Teraz už viem, ze normalita neexistuje, len boľavé natlačenie sa do nepohodlných topánok. A kráčať v nich celý život. Naozaj? Objavila som inú možnosť: bosá chôdza, sem-tam príjemná, inokedy zabolí, no vždy slobodne a bez očakávaní.
Obdivujem a milujem rozmanitosť. Života aj ľudí. Rada spájam zdanlivo nespojiteľné. Asi preto moja pracovná náplň kombinuje aktivity v Skalnej Ruži, účtovníctvo a najnovšie som svoj sen venovať viac času a energie minerálom pretavila do e-shopu www.mineralnarisa.sk

Niekedy potrebujem pracovať čisto logicky, technicky, sama a inokedy práve naopak, s ľuďmi, energiami, rozšíreným vedomím a jemnohmotným svetom.
Rada študujem nové veci, čítam, počúvam, pozorujem, skúmam a následne pospájam to najzaujímavejšie z rôznych zdrojov a toto mám chuť posúvať ďalej, zdielať s inými. Neustále sa vzdelávam. Myslím si, že je fajn mať
viac nástrojov a použiť práve ten, ktorý sa v danej chvíli vypýta. No neviem pracovať podľa návodu a považujem to za kontraproduktívne.
Som človek, ktorý si všetko musí odžiť osobne. Častokrát to bolí, no skúsenosť je neprenosná, každú jednu si vážim. S mojim logickým, pragmatickým mozgom a flegmatickou povahou bolo náročné prijať výzvu a uveriť, že dokážem pracovať s neviditeľným svetom. Zároveň je to moja prednosť, dokážem ostať uzemnená aj v tých najvyšších energiách. A toto považujem za veľmi dôležité: pracovať z tela, byť vždy pevne nohami na Zemi. Rada to učím aj klientky. Je pekné si zaletieť niekam ďaleko do Vesmíru, no vplyv na každodenný život sa ukáže len v prípade, ak si dokážeme priniesť Vesmír sem, na Zem.
Častokrát som videla, že ľudia prechádzajú rôznymi terapiami, seminármi, počas ktorých si vyriešia rôzne trápenia, záseky a odchádzajú v eufórii, no po pár dňoch prichádza sklamanie. Nič sa v živote naozaj nepohne, negatívne emócie sa vrátia atď. Podľa môjho názoru je dôvodom práve to, že sa nepracuje z uzemnenia, z tela a teda nie je možné výsledok manifestovať do reálneho života. Okrem uzemnenia považujem za dôležité aj ukotvenie a čas na integráciu.

Mám rada KST, no časom to už nie je kranio ako ma učila Simonka Hojdysz. Je to také moje sprevádzanie, kde môj systém ukáže tvojmu systému to, čo potrebuje navnímať.
Proces viem podporiť minerálmi. Minerály sú nápomocné v smerovaní energie, či už na uzemnenie alebo naopak otvorenie sa vyšším enegiám, tiež vedia podporiť jednotlivé čakry. Inokedy zas vedia dodať potrebnú ochranu, podporiť harmonizáciu, zámer.
Na záver terapie rada používam karty, Tie mi pomáhajú dostať do slov to, čo vnímam, že sa deje na pozadí procesov. Zároveň pomenovanie je kotvou do reality.
Zaujímajú ma príbehy ľudí. Každý je jedinečný a krásny. Ak si na rozcestí, rada si ťa vypočujem. Poviem môj pohľad na vec. Nekráčam v tvojich topánkach, nebudem ti teda radiť ani rozhodovať za teba. Častokrát je však nápomocné zhmotniť dilemu, problém, trápenie či neistoty do slov a ak sa nachádzaš v prijímajúcom prostredí, odpovede ti prídu. Sú to Tvoje odpovede. A ty to cítiš srdcom. Otvorené srdce a byť vystredená, to je základ každého vedomého rozhovoru. Taktiež si vieme pomôcť minerálmi a kartami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *