Telefón

+421 914 194 299

Napíšte nám

centrumskalnaruza@gmail.com

Otváracie hodiny

Na objednanie

Aktuálne energie 12:12

Dnes je magický dátum, portál 12:12, mala som teda potrebu pozrieť sa, čo nám prináša. Vytiahla som dve karty a vlastne je to tak samozrejmé a tak úľavné.

Sú to karty Pomoc z nebies a Transformácia.

Po dlhom pocite odpojenia, ticha, uzavretia sa sa konečne otvárajú naše napojenia hore. Kanály sú opäť spriechodnené, znova môžeme cítiť vedenie zhora. Môžme počuť šepot anjelov. Konečne sa môžeme vnárať hlboko do meditácie a zároveň ísť vysoko, spojiť sa s bytosťami z nebies. Niekto s anjelmi, iný so Sprievodcami, ďalší so svojim vyšším Ja. Každý ako chce a vie. No už môžeme. Veľmi mi chýbala tá pomocná ruka, nebeské GPS. Toto spojenie bolo odpojené. Mám podozrenie, že to, čo vedmy predpovedali, varovali nás, že vypadnú sociálne siete, elektrika a podobne, sa nakoniec prejavilo takto. Ľudské siete fungovali, no tie mimo ľudí, mimo hmoty boli vypnuté. Obdobie Ticha. No nie toho príjemného, posvätného, ale odpojeného. Dôvodom nerozumiem, no verím, že pre naše dobro. Bol to čas, kedy sme sa vnárali do našich hlbín, spoliehali len sami na seba. Možno to bola aj ochrana.

Druhá karta hovorí o Transformácií, premene, synchronicitách a niečom nečakanom. Verím, že nadišiel čas, keď zo zakukleného stavu je čas kuklu prasknúť a vyletieť. Byť tým krásnym slobodným motýľom. Verím a chcem veriť, že svet naokolo sa už vystaval, že to náročné obdobie sa už len dohráva a prichádza to nové. Možno to bude rýchlejšie , ako si vieme predstaviť. Možno sa nám zamotá hlava. No krídla si už nespálime. Stojme pevne vo svojej plnej sile a zvládneme to.

Odporúčané články

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *