Telefón

+421 914 194 299

Napíšte nám

centrumskalnaruza@gmail.com

Otváracie hodiny

Na objednanie

Rôzne životné etapy si zaslúžia spracovanie a prijatie na vedomej úrovni, uzatvorenie, integráciu a napredovanie v premenenej podobe k Novému. Vedomé spracovanie podporené rituálom nás môže vyviesť zo záseku, z myšlienkovej pasce, či z nulového bodu. Prejsť takýmto rituálom nám pomáha prijať samú seba ako Novú, odpútať sa od nánosov vzorcov a programov, od pút a vykročiť na cestu plnú Nových možností.
Uzavrieť staré
Ukončené tehotenstvo (úspešne či neúspešne), ukončenie štúdia, zmena práce, zmena v živote, ukončenie materskej dovolenky, partnerstva, života na jednom mieste…všetky tieto zmeny sú také významné, život meniace. Nielen životné jubileá a prevratné zmeny si zaslúžia pozornosť prechodového rituálu.
Keď sa niečo končí, mení, transformuje, naša duša, naša myseľ, naše zvyky sa menia pomalšie, ako je trvanie nášho rozhodnutia.
Ako podporiť túto zmenu? Ako sa v sile postaviť Ukončeniu starého?
Prinášame ti možnosť vyskladať si na mieru Uzatvárací a Otvárací rituál.
Nosným prvkom oboch týchto rituálov je práca so šatkami – uzatváraním 7 zámkov, teda hlavných bodov na fyzickom tele, a otváraním týchto miest podporíme prechod tela z jednej etapy do druhej.
Šatkový rituál inšpirovaný prírodnými národmi a rôznymi svetovými kultúrami je doplnený masážou bylinnou guľou, olejovými masážami, kraniosakrálnou terapiou, nahrievaním bylinným ohňom, obkladmi so zeleným ílom, bylinnou napárkou, aromaterapiou, prechodom mentálnym labyrintom, a inými metódami podľa tvojej potreby. Celý rituál podporujeme varením bylinkových čajov a posvätného kakaa, ktoré napomáha otváraniu srdca.
Spoločne vyskladáme Uzatváranie aj Otváranie tak, aby si sa cítila podporená, prijatá a hlavne aby si si zvedomila svoju vlastnú silu a schopnosť staré nechať za sebou a vykročiť sebaVedome naplno do sveta plného Nových možností.
Otvoriť sa Novému
Čo nastane po ukončení životnej etapy? Po vyčistení karmy, po zmene zamestnania, po uzatvorení tehotenstva, materskej dovolenky?
Ako vykročiť do Nového? Kde inde hľadať silu a odhodlanie, než v sebe 🙂 preto pokračovaním Uzatváracieho rituálu je rituál Otvárací, ktorým privítame otvorené možnosti. Nové snaženie o dieťatko, príprava na ivf, hľadanie Nového zamestnania, rozbeh podnikania, sťahovanie alebo skrátka len Otvorenie Novým možnostiam a príležitostiam. Toto pokračovanie nadväzuje 3 týždne po Uzatváracom rituále, čo poskytuje systému dostatok času spracovať si procesy Uzatvárania a súčasne rýchlo otvára dvere Novým príležitostiam.
Rituálom ťa budú sprevádzať dve skúsené sprievodkyne, vyskladáme ho podľa tvojich potrieb a vytvoríme pre teba 4 hodiny maximálnej podpory a pozornosti. 2 hodiny Uzatvárania a 2 hodiny Otvárania, doplnené zvýhodnenou kraniosakrálnou terapiou a osvojením si nástrojov, ktoré ťa budú sprevádzať na tvojej Novej ceste 🙏❤️🌹

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *